SUNDERLAND Franciszek

SUNDERLAND Franciszek BIOGRAFIA

Gdańsk - Żuraw nad Motławą

Technika:akwarela, papier naklejony na tekturę
Wymiary:34 x 49 cm (w świetle passe-partout)
57,5 x 72 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "FRANCISZEK SUNDERLAND"