SZWOCH Franciszek

SZWOCH Franciszek BIOGRAFIA

Hel - łódź na Bałtyku (1929)

Technika:olej, płótno
Wymiary:92 x 127 cm
109 x 144,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany p.d.: "FSzwoch. | Hel. - 1929."