TUREK Franciszek

TUREK Franciszek BIOGRAFIA

Panorama Krakowa z Kościołem Mariackim

Technika:akwarela, papier
Wymiary:46 x 65 cm (w świetle)
58,5 x 78,5 cm (wymiary z oprawą)
sygn. l.d.: „FrTurek | 8425”