TUREK Franciszek

TUREK Franciszek BIOGRAFIA

Wawel zimą

Technika:akwarela, papier
Wymiary:47,5 x 33 cm (w świetle)
56 x 42 cm (wymiary z oprawą)
sygn. p.d.: „14219 Fr. Turek”
nieczytelna dedykacja artysty śr. d.