TUREK Franciszek

TUREK Franciszek BIOGRAFIA

Kwiaty

Technika:akwarela, papier naklejony na tekturę
Wymiary:45,1 x 65,4 cm
53 x 73,3 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i opisany p.d.: "FrTurek | 3628 -"