WÓJCIK Franciszek

WÓJCIK Franciszek BIOGRAFIA

Zakopane (1940)

Technika:olej, płyta
Wymiary:35 x 50 cm
41,5 x 56 cm (wymiary z oprawą)
sygn. p.d.: "FWójcik 1940"
autorski opis na odwrocie