BEDNARSKI Grzegorz

BEDNARSKI Grzegorz BIOGRAFIA

Dobry wieczór, Panie Derain (2003)

Technika:olej, płótno przymocowane na sklejce
Wymiary:80 x 100 cm
91 x 111,3 cm (z oprawą)
Opisany na odwrocie: "Dobry wieczór panie Deraine | ol | 2003 | 80 x 110 | BED"