BEDNARSKI Grzegorz

BEDNARSKI Grzegorz BIOGRAFIA

Biała Czaszka (1996)

Technika:olej, tektura
Wymiary:40 x 50 cm
52 x 62 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany na odwrocie: "G. BEDNARSKI"; "Biała | Czaszka | OL | 1996 | G. BEDNARSKI | 40 x 50"