ROSIŃSKI Grzegorz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | "Aaricia" - francuskojęzyczne wydanie komiksu "Thorgal - Strażniczka kluczy" z odręcznym rysunkiem autora (1991) |
| Technika: | ołówek, papier; druk, papier |
| Wymiary: | 28,5 x 20,5 cm |
| Francuskie wydanie komiksu "Thorgal", tom 17: "La gardienne des clés", scenariusz: J. van Hamme, rysunek: G. Rosiński, Editions du Lombard, Bruxelles-Paris 1991. Na wyklejce odręczny rysunek Grzegorza Rosińskiego przedstawiający Aaricię (ołówek, papier). Rysunek sygnowany i datowany p.g.: "Rosiński 91"; p.g. dedykacja autorska. | |