ROSIŃSKI Grzegorz

ROSIŃSKI Grzegorz BIOGRAFIA

"Aaricia" - francuskojęzyczne wydanie komiksu "Thorgal - Strażniczka kluczy" z odręcznym rysunkiem autora (1991)

Technika:ołówek, papier; druk, papier
Wymiary:28,5 x 20,5 cm
Francuskie wydanie komiksu "Thorgal", tom 17: "La gardienne des clés", scenariusz: J. van Hamme, rysunek: G. Rosiński, Editions du Lombard, Bruxelles-Paris 1991.

Na wyklejce odręczny rysunek Grzegorza Rosińskiego przedstawiający Aaricię (ołówek, papier).
Rysunek sygnowany i datowany p.g.: "Rosiński 91"; p.g. dedykacja autorska.