ROSIŃSKI Grzegorz

ROSIŃSKI Grzegorz BIOGRAFIA

"Portret kobiety" - francuskojęzyczne wydanie komiksu "Thorgal - Ponad krainą cieni" z odręcznym rysunkiem autora (1998)

Technika:ołówek, papier; druk, papier
Wymiary:28,5 x 20,5 cm
Francuskie wydanie komiksu "Thorgal", tom 5: "Au-delà des ombres", scenariusz: J. van Hamme, rysunek: G. Rosiński, Editions du Lombard, Bruxelles 1998.

Na wyklejce odręczny rysunek Grzegorza Rosińskiego przedstawiający kobietę (ołówek, papier).
Rysunek sygnowany i datowany śr.d.: "Rosiński 2001"; śr.d. dedykacja autorska.