DĄBROWSKA Halina

DĄBROWSKA Halina BIOGRAFIA

Dziecko/Pejzaż (kompozycja dwustronna) (1964)

Technika:olej, tektura
Wymiary:17 x 17 cm
28 x 27 cm cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "H. DĄBROWSKA", datowany l.d.: "2.VI.64” ("Dziecko")
Sygnowany p.d.: "H. DĄBROWSKA", datowany l.d.: "20.IX.64” ("Pejzaż")
Na portrecie dziecka widoczne zarysowanie malatury (l.śr.).