DĄBROWSKA Halina

DĄBROWSKA Halina BIOGRAFIA

Meksykanin | Maska (kompozycja dwustronna) (1964)

Technika:tempera, papier
Wymiary:23,5 x 19 cm (w świetle passe-partout) | 21 x 16 cm
43,2 x 37,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "H.DĄBROWSKA"
Datowany l.d.: "23 V 64"