DĄBROWSKA Halina BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Portrety (kompozycja dwustronna) |
| Technika: | tempera, tektura |
| Wymiary: | 16,8 x 16,8 cm 26,8 x 26,6 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany na stronie z portretem blondyna p.d.: "HDĄBR", l.d. "[nieczytelne]5 X 64" Sygnowany i datowany na stronie z portretem brunetki p.d.: "HDĄB", l.d. "3 IV 64" PRACA NIEDOSTĘPNA | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |