DĄBROWSKA Halina

DĄBROWSKA Halina BIOGRAFIA

Na pastwisku (1968)

Technika:tempera, karton
Wymiary:18,2 x 23 cm
33,5 x 39,3 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "HDĄBROWSKA"
Datowany l.d.: "11 IX 68"