HAYDEN Henryk

HAYDEN Henryk BIOGRAFIA

Pejzaż (1961)

Technika:litografia barwna, papier
Wymiary:31 x 47,7 cm (w świetle)
37,5 x 56,5 cm (wymiary arkusza)
53 x 72,8 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowana i datowana ołówkiem p.d.: "Hayden 61"
Numerowana ołówkiem l.d.: "131/220"