NITRA Henryk

NITRA Henryk BIOGRAFIA

Górnik (1943)

Technika:drewno
Wymiary:41,5 x 13 x 11 cm (z podstawą)
Uwagi:Sygnowana i datowana na podstawie: "1943 | Nitra"