CZWARTOS Ignacy

CZWARTOS Ignacy BIOGRAFIA

Bez tytułu (1998)

Technika:olej, płótno
Wymiary:40 x 55 cm
Sygnowany i datowany na odwrocie: "IGNACY CZWARTOS | 1998 | ROK"