TALWIŃSKI Igor

TALWIŃSKI Igor BIOGRAFIA

Akt z niebieską kokardą

Technika:olej, płótno
Wymiary:56 x 47 cm
78,5 x 70 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "IGOR TALWINSKI"
Na odwrocie metka z opisem obrazu.