HOUWALT Ildefons

HOUWALT Ildefons BIOGRAFIA

Dwaj miłosierni (1977)

Technika:tempera, gwasz, tektura naklejona na tekturę
Wymiary:17 x 21,5 cm
36 x 40 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: "I. Houwalt 1977"
Opisany ołówkiem l.d.: "Dwaj miłosierni"
Praca posiada uszkodzenia warstwy malarskiej.