DEMKO Iwona BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Skarb (2018) |
| Technika: | technika własna (akryl, cekiny, sztuczna perła, lama, wypełnienie poliestrowe), płótno |
| Wymiary: | 48 x 20 x 4 cm |
| Sygnowany i opisany na odwrocie: "SKARB | Iwona Demko 2018"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |