PAŁUCHA Jacek

PAŁUCHA Jacek BIOGRAFIA

Rodzinny koncert (2017)

Technika:olej, płótno
Wymiary:70,5 x 55 cm
83,5 x 69 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "J. Pałucha 17"