SIENICKI Jacek BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Czaszka I (1999) |
| Technika: | olej, papier |
| Wymiary: | 29 x 39 cm (wymiary w świetle pass-partout) 54,5 x 65 cm (wymiary z oprawą) |
| sygnowany p.d.: "NASZE CZASY J. SIENICKI 99", p.g.: "NASZE CZASY" | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |