SIENICKI Jacek

SIENICKI Jacek BIOGRAFIA

Czaszka I (1999)

Technika:olej, papier
Wymiary:29 x 39 cm (wymiary w świetle pass-partout)
54,5 x 65 cm (wymiary z oprawą)
sygnowany p.d.: "NASZE CZASY J. SIENICKI 99", p.g.: "NASZE CZASY"