SROKA Jacek

SROKA Jacek BIOGRAFIA

Postać z trójkątami (1987)

Technika:olej, płótno
Wymiary:55 x 44,2 cm
64,2 x 53,3 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany śr.g.: "SROKA 1987"