MARSCHALKO-KOSAL Jadwiga

MARSCHALKO-KOSAL Jadwiga BIOGRAFIA

Kapela

Technika:malarstwo na szkle
Wymiary:24,2 x 28,7 cm (w świetle oprawy)
28,5 x 33 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "J. | M. | K."

PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna,
- zakup od artystki w latach 70.