GRUBIŃSKI Jan

GRUBIŃSKI Jan BIOGRAFIA

Łoś na bagnach

Technika:olej, płótno dublowane
Wymiary:79,5 x 111,5 cm
92 x 124,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Grubiński"