DZIELIŃSKI Jan Kazimierz

DZIELIŃSKI Jan Kazimierz BIOGRAFIA

Żółte róże

Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:47 x 38,8 cm
53 x 44 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "K. Dzieliński"