KRZYSZKOWSKI Jan

KRZYSZKOWSKI Jan BIOGRAFIA

Pejzaż tatrzański

Technika:olej, płótno
Wymiary:90 x 63 cm
Sygnowany p.d.: "Jan Krzyszkowski"
Widoczne zabrudzenie oraz lokalnie (w dolnej części obrazu) spękania malatury.