MŁYNARCZYK Jan

MŁYNARCZYK Jan BIOGRAFIA

Romantyczność

Technika:olej, płótno
Wymiary:100 x 80 cm
103 x 84 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "JAN MŁYNARCZYK"
Opisany na odwrocie: "JAN MŁYNARCZYK | 1998"
W dwóch miejscach widoczne niewielkie ubytki malatury.