PAMUŁA Jan BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Seria komputerowa II | 1995/2 (1995) |
| Technika: | akryl, płótno |
| Wymiary: | 45,5 x 45,5 cm 50 x 50 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "95 | J. PAMUŁA" Opisany na blejtramie: "JAN PAMUŁA 1995 | SERIA KOMP. II | 1995/2" | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |