PAMUŁA Jan

PAMUŁA Jan BIOGRAFIA

Seria komputerowa II | 1995/2 (1995)

Technika:akryl, płótno
Wymiary:45,5 x 45,5 cm
50 x 50 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "95 | J. PAMUŁA"
Opisany na blejtramie: "JAN PAMUŁA 1995 | SERIA KOMP. II | 1995/2"