REMBOWSKI Jan

REMBOWSKI Jan BIOGRAFIA

Góralki (1919)

Technika:pastel, karton
Wymiary:70 x 99 cm
77 x 106,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.g.: "Jan Rembowski 1919"