RUBCZAK Jan

RUBCZAK Jan BIOGRAFIA

Sad w słońcu

Technika:olej, płótno
Wymiary:73 x 100 cm
90 x 118 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Rubczak Jan"
Opisany na odwrocie: "Jean Rubczak | 9 Campagne Premiere" Na odwrocie metka z odręcznym opisem oraz metka Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych z Salonu w 1911 roku.
Na blejtramie częściowo czytelna metka z opisem obrazu oraz pieczęć: "THE PARIS AMERICAN ART Co | 125, BOULd du MONTPARNASSE | 2, Rue Bonaparte, 2 | PARIS"