SAWKA Jan BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Chorągwie (tryptyk) |
| Technika: | technika mieszana, akryl, płótno, drewno |
| Wymiary: | wymiary z listwami: 182 x 137 cm (brązowa), 150,5 x 92 cm (czerwona), 171 x 116,5 cm (zielona) |
| Sygnowany na czerwonej chorągwi l.śr. "SAWKA" Na zielonej chorągwi, w górnej partii widoczny ubytek malatury (ok. 0,7 x 1,5 cm). PRACA NIEDOSTĘPNA | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |