TARASIN Jan

TARASIN Jan BIOGRAFIA

Autoportret II (1990)

Technika:serigrafia, papier
Wymiary:40 x 59,5 cm (wymiary arkusza)
Sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: "JTarasin 90"