TARASIN Jan

TARASIN Jan BIOGRAFIA

Przedmioty (1990)

Technika:serigrafia, papier
Wymiary:39,8 x 29,8 cm
46,3 x 36 cm (z oprawą)
Sygnowana i datowana p.d.: "JTarasin 90"