TARASIN Jan

TARASIN Jan BIOGRAFIA

Okno (1990)

Technika:serigrafia, papier
Wymiary:29,5 x 40 cm
29,4 x 38 cm (w świetle passe-partout)
45,5 x 51,5 cm (z oprawą)
Sygnowana i datowana p.d.: "JTarasin 90"