ŻEMOJTEL Janina

ŻEMOJTEL Janina BIOGRAFIA

Kompozycja abstrakcyjna

Technika:olej, płyta
Wymiary:99,5 x 68 cm
102 x 70,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "JANIN ŻEMOJTEL"
Widoczne ubytki malatury (l.g.) oraz pojedyncze ślady po gwoździach.