KOCHANOWSKI Janusz

KOCHANOWSKI Janusz BIOGRAFIA

Faktury nieba VI (1994)

Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:60 x 75 cm
70 x 85,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "JKOCHANOWSI 1994"
Na odwrocie metka autorska z opisem obrazu.