FEDKOWICZ Jerzy

FEDKOWICZ Jerzy BIOGRAFIA

Portret kobiety na krześle, Portret Ludwiki Mehofferowej (obraz dwustronny)

Technika:olej, płótno
Wymiary:72,5 x 65 cm
89,4 x 80,7 cm (wymiary z oprawą)
Na stronie z portretem kobiety na krześle sygnowany i opisany p.g.: „Fedkowicz | na miłą | pamiątkę | za[nieczytelne]”