FEDKOWICZ Jerzy

FEDKOWICZ Jerzy BIOGRAFIA

Akt siedzący, Portret Ludwiki Mehofferowej (obraz dwustronny)

Technika:olej, płótno
Wymiary:78 x 60,7 cm (w świetle oprawy)
90 x 72,5 cm (wymiary z oprawą)
Na stronie z aktem opis żony artysty potwierdzający autentyczność obrazu.
Na stronie z portretem Ludwiki Mehofferowej opis p.g.: „23” (cyfra odwrócona).