KOSSAK Jerzy (pracownia)

KOSSAK Jerzy (pracownia) BIOGRAFIA

Na patrolu (1942)

Technika:olej, tektura
Wymiary:35 x 50 cm
48 x 64 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1942"