KOSSAK Jerzy (pracownia)

KOSSAK Jerzy (pracownia) BIOGRAFIA

Spotkanie na patrolu (1924)

Technika:olej, płótno
Wymiary:49 x 65 cm
64 x 79 cm (z oprawą)
Opisany p.d.: "J. Kossak | 1924"
Lokalnie widoczne krakelury i pojedyncze, niewielkie ubytki warstwy malarskiej. Na blejtramie pieczęcie krakowskiej firmy Iskra & Karmański oraz krakowskiego magazynu przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz.