KOSSAK Jerzy (pracownia)

KOSSAK Jerzy (pracownia) BIOGRAFIA

Spotkanie na zwiadzie (1947)

Technika:olej, tektura
Wymiary:34,7 x 49 cm
47 x 62 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 1947"