KOSSAK Jerzy (pracownia)

KOSSAK Jerzy (pracownia) BIOGRAFIA

Modlitwa Arabów na pustyni (1954)

Technika:olej, tektura
Wymiary:34,5 x 50 cm
39,5 x 54,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1954"
W środkowej części widoczny ślad po zagięciu podłoża.