KOSSAK Jerzy (pracownia)

KOSSAK Jerzy (pracownia) BIOGRAFIA

Odpoczynek żołnierzy napoleońskich przy stogu (1942)

Technika:olej, płótno (luzem)
Wymiary:36 x 59 cm
44,5 x 66,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1942"
Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków.