KOSSAK Jerzy (pracownia)

KOSSAK Jerzy (pracownia) BIOGRAFIA

Atak wilków na sanie (1942)

Technika:olej, tektura
Wymiary:35 x 50 cm
47,5 x 63 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 1942"