KOSSAK Jerzy (pracownia)

KOSSAK Jerzy (pracownia) BIOGRAFIA

Ranny ułan (1951)

Technika:olej, tektura
Wymiary:35 x 50 cm
59,5 x 64,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1951"