PANEK Jerzy

PANEK Jerzy BIOGRAFIA

Autoportret (1992)

Technika:pastel, papier
Wymiary:68 x 48,5 cm (wymiary w świetle oprawy)
73,2 x 53,2 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany ołówkiem l.d.: "24 II 92 Panek"