PANEK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Autoportret (1992) |
| Technika: | pastel, papier |
| Wymiary: | 68 x 48,5 cm (wymiary w świetle oprawy) 73,2 x 53,2 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i datowany ołówkiem l.d.: "24 II 92 Panek" | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |