PANEK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Autoportret sylwestrowy z szampanem (1990) |
| Technika: | flamaster, papier |
| Wymiary: | 40 x 30 cm |
| Sygnowany i datowany ołówkiem l.g.: "Panek 30.XII 1990" Na odwrocie późniejszy opis. | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |