PANEK Jerzy

PANEK Jerzy BIOGRAFIA

Autoportret sylwestrowy z szampanem (1990)

Technika:flamaster, papier
Wymiary:40 x 30 cm
Sygnowany i datowany ołówkiem l.g.: "Panek 30.XII 1990"
Na odwrocie późniejszy opis.