PANEK Jerzy

PANEK Jerzy BIOGRAFIA

Autoportret (2000)

Technika:pastel olejny, papier
Wymiary:48 x 34 cm
Uwagi:Sygnowany i datowany p.g.: "Panek"
Opisany na odwrocie: "Kraków | 6 lipca 2000 | Panek | Autoportret" ; "47,5 x 34"