PANEK Jerzy

PANEK Jerzy BIOGRAFIA

Bez tytułu (1961)

Technika:olej, płyta
Wymiary:14,7 x 11,5 cm
Sygnowany p.g.: "Panek"
Sygnowany i datowany na odwrocie śr.d.: "Panek | 1961"